Free Premium Wordpress ThemesSmall Business Web DesignIsland VacationsFree Web DirectoryOnline Shopping Philippines

O mnie…

Spoglądając przez wizjer aparatu staram się złapać ulotne niepowtarzalne momenty które układają się w obrazy ludzi, wydarzeń, miejsc. Uchwycenie emocji które malują się na twarzy i potrafią przywrócić nastrój już zapomnianych chwil, cofnąć się w czasie, sprawia mi nie mniejszą radość niż odbiorcom zdjęć.

Pierwszy kontakt z fotografią nastąpił wraz z odkryciem Zenita w domowej graciarni. Obraz który rysowała jasna standardowa 50-tka zasiał ziarenko nowej pasji. Od tego czasu upłynęło kilka zdjęć, aparatów, tylko pasja rozkwitła i stała się nieodłącznym elementem każdego dnia.

Jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka jest dzień ślubu. Piękną pamiątką tego momentu jest fotografia ślubna dokumentująca przygotowania państwa młodych, błogosławieństwo, ślub, wesele oraz plener. Są to tak niepowtarzalne chwile dla ich uczestników, iż za każdym razem staram się dopasować indywidualnie do wymagań pary. Jestem do dyspozycji od przygotowań do wesela. Proponuję także plener ślubny, najlepiej innego dnia oraz sesję narzeczeńską. Moja oferta obejmuje szeroki zakres usług określanych jako zdjęcia ślubne. Piła jest miastem, w którym mieszkam, ale jestem w stanie dojechać w każde miejsce. Proszę o kontakt mailowy, w celu uzyskania bardziej szczegółowej oferty.

Zapraszam do zapoznania się z moim sposobem patrzenia na świat.

Łukasz Januszewski